حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
سفرنامه‌ی مالزی - روز سوم نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/٢/٢٦

دیشب تا صبح وحشیانه رعد و برق زد و بارید. به همت عایق‌های صوتی خوب ما از درون هتل فقط برق را می‌دیدیم و به ندرت صدایی می‌شنیدیم. هنوز هم دارد وحشیانه می‌بارد. فکر می‌کنم امروزمان خراب شد. قبل از سفر همراهمان گفت چتر ببریم. گفتم من در زندگی‌مان از چتر استفاده نمی‌کنم! معتقدم «زیر باران باید رفت» اما این باران گویی شوخی‌بردار نیست.

امروز وضعیت اینترنت هتل بهتر است و در لابی ۱ مگابیت بر ثانیه اینترنت وایرلس دارم.

کسی نمی‌داند چه طور می‌شود با ایران ارزان صحبت کرد؟ بهمنی! کی این VOIP GW ما را راه می‌اندازی؟

قیمت لپ‌تاپ یا به طور کلی پایین آمده است یا اینجا خیلی پایین است. دیروز در بازار کامپیوترشان گشتیم و چیزهای خوبی پیدا کردیم. مشکل currency داشتیم. فقط پول خودشان یعنی ringgit قبول می‌کنند.

شام را در KFC خوردیم. به همراهمان گفتم تا به حال KFC به این کثیفی، بی‌کلاسی و بدمزگی نخورده بودم. اصلاً مغازه‌اش در کلاس KFC نبود چه از نظر ظاهری چه کیفیت. بهش گفتم کندوی خودمان به این شرف دارد. یا اگر ناگت کاله را بگیری در خانه درست کنی از این بهتر می‌شود. حیف پول! راستی chikencorn به نظرتان چیست؟ من که نفهمیدم چه ربطی به corn داشت. اثری از corn درش ندیدم؟ بی‌خودی یک بزرگش را سفارش دادم و مجبور شدم تا تهش را بخوریم.

از جلوی هتل ما یک مونوریل می‌گذرد. هنوز فرصت نشده است که سوار شویم. چیز خوبی به نظر می‌آید. من معتقدم مناطقی از تهران قابلیت آن را دارد که دارای مونوریل شود.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب