حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
سفرنامه‌ی مالزی - روز آخر نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/٢/٢٩
هماهنگ‌کننده‌ی سفرمان که خیلی هم بهش زحمت دادیم فردی است که ایرانی‌های آن جا حتماً خوب می‌شناسندش. مرد واقعاً نازنین، با صفا و زرنگی است. به قول سفیر به تنهایی برای خودش یک ملت است. به نظرم مجید احسانی اگر کمی بجنبد آینده‌ای شبیه او دارد.

بعد از دیدن برج مناره کوالالامپور بد جوری برج میلاد توی ذوقم زد. اگر دقت کرده باشید از چندی پیش تصمیم و تبلیغ بر این بوده است که نمادی جدید به جای برج آزادی برای تهران معرفی شود. از همین رو در برنامه‌های شبکه‌ی تهران یا بیلبوردها و اطلاعیه‌های شهرداری شما به وضوح نماد برج میلاد را می‌بینید. با این توضیح من خیلی درست متوجه نمی‌شوم چرا باید نماد تهران یک تقلید صرف از آن باشد؟ مگر نباید نماد یکتا و خاص باشد؟ ما به چی میلاد می‌نازیم؟

فرمان ماشین‌ها در مالزی از راست است. خوب این یکی از گرفتاری‌های ایرانی‌ها است.

در بسیاری ساختمان‌ها توالت‌های ایرانی هم پیدا می‌شود.

از چند سال پیش تصمیم بر این شده است که پایتختی جداگانه برای نهادهای حکومتی بسازند. یک شهر بسیار زیبا به اسم پوتراجایا ساخته‌اند و بخش‌هایی از نهادها و سازمان‌ها به آن‌جا منتقل شده‌اند.

در راه برگشت با تیم ملی امید بودیم که از استرالیا بر می‌گشتند. طبقه‌ی بالای ایرباس ما و آن‌ها را جا دادند و تا تهران یکی از معروف‌هایشان آن قدر با لپ‌تاپش اراجیف پخش کرد که نگذاشت بخوابیم. گویا معافیت گمرکی داشتند. یکی به پنجعلی گفت کاش من هم یک فوتبالیست بودم!

اگر چیزهای بیشتری یادم آمد همین‌جا می‌نویسم.  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب