حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
فرانکفورت - ۱ نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۳/٩
زیاد قابل عرض نیست. فعلاً گیجیم. راهنما نداریم. کمتر چیزی به انگلیسی است. نسبت کسانی که انگلیسی بلدند پایین است. منطقه‌ای که ما هستیم نسبتاً کثیف، پر از معتاد و فساد است. اطرافمان هم پر از مغازه‌های ایرانی است. ناهار را در رستوران هانی خوردیم. هتلمان هم خیلی خوب نیست با آن که گران است. فقط ۲۰ درصد مالیات روی هتل می‌گیرند.

کسی نمی‌داند جاهای دیدنی و مراکز خرید شهر کجایند؟ اینجا مسجد دارد؟

جالب توجه اینکه در هتل اینجا هم NOMADIX وجود دارد.

به دلیل اعتصاب کارمندان خط هوایی SAS مجبور شدیم با پروازهای Rayan Air که به ارزانی شهره است بیاییم. اشکالش این بود که در شهر Hahn پیاده‌مان کرد و از آن جا تا فرانکفورت حدود ۲ ساعت در راه بودیم. در ضمن من امروز ویزای شنگنم تمام شد. کسی می‌داند چه می‌شود؟ پس فردا دارم شنگن را ترک می‌کنم. خیلی بد می‌شود؟
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب