حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
فرانکفورت - ۳ نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۳/۱٤
این پست به تدریج کامل می‌شود.

 صرفه‌جویی در مصرف انرژی به طرز عجیبی دیده می‌شد. دکابانک و زیمنس هیچ کدام چراغی در سقف نداشتند! معماری ساختمان طوری بود که بدون نیاز به چراغ تنها با نور خورشید اتاق‌ها روشن می‌شد. حداکثر بر روی بعضی میزها چراغ مطالعه وجود داشت. دکابانک حتی air conditioner نداشت و جوری معماری کرده بودند که در تمام طول سال دما پایدار بماند.

 در دکابانک یک آبشار مصنوعی قشنگ و یک جویبار در فضای عمومی جاری بود. نتوانستم درست توصیف کنم. از نزدیک باید دید.

در رابطه با ikea یک نفر که نمی‌شناسمش کاریکاتوری فرستاده است. جالب است.

مردم سوئد و آلمان نسبت به سنشان بسیار جوان‌تر نشان می‌دهند. به عبارت دیگر بسیار جوان می‌مانند. آخرین بار که از یکی سنش را پرسیدیم و همه تعجب کردیم، توضیح داد در آلمان این طبیعی است. همین بنده خدا می‌گفت بیش از ۱۶ سال است که در SIEMENS است. باز هم تعجب کردیم. توضیح داد این جا شرکت‌ها شما را تأمین می‌کنند و شما هم کارت را خوب انجام می‌دهی و دلیلی برای جدایی نیست. برقراری این ارتباط دو طرفه واقعاً تحسین برانگیز است.

در شهر اتوبوس برقی وجود دارد. شبکه‌ی ریلی آلمان معروف است. قطار در پایانه‌ها به مترو وصل می‌شود و فرودگاه. قطعاً این ارتباطات در جریان تجارت مؤثر است.
  
به خاطر تأخیر همراهان نتوانستیم مالیات کالاهای خریداری شده را در فرودگاه پس بگیریم.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب