حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
درباره‌ی TRIZ نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/٤/۱۱
یکی از کسانی که به گردنم حقی دارد و روزگاری سمت معلمی بنده را داشته است برایم از موضوعی به نام TRIZ گفت. ازم خواست که هر کاری که می‌توانم بکنم تا این موضوع را در کشور به طور جدی دنبال کنم و توجه تصمیم‌گیران را به آن منعطف کنم. درباره‌ی فواید آن نکاتی می‌گفت باورنکردنی. من یکی دو بار درباره‌ی آن مطالعه‌ي مختصری کردم. به نظرم نرسید که منطبق بر توصیفاتش باشد. این نگاه را به ایشان اعلام کردم. گفت شما ورق زده‌اید و دقیق نخوانده‌اید. برای شاهد مثال گفت NASA کسی که مدرک TRIZ نداشته باشد استخدام نمی‌کند و ...

ایشان مرا مکلف کرده است که به دلیل آگاهی باید سهم خودم را ادا کنم. این هم نحوه‌ی ادای سهم من. شما که وقت دارید بروید بخوانید و اگر چیز هیجان‌انگیزی دست‌گیرتان شد مرا هم در جریان بگذارید.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب