حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
درگاه (پرتال) ایران نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/٦/٢٢
با تبلیغات وسیعی که در روزنامه‌ها دیدم مشتاقانه سراغ درگاه (پرتال) ایران به آدرس (www.iran.ir) رفتم. همان موقع که تبلیغش را در روزنامه دیدم گفتم کاش حداقل نامش را می‌گذاشتند iran.gov.ir

به هر حال تا سایت را باز کردم ذوقم کور شد. دیدم صفحه‌ی اول را با خبر پر کرده‌اند. خبرهای بی‌ربط و با ربط به شکل‌های نمایشی مختلف در چپ و راست با تقسیم‌بندی‌های مختلف. یک مریضی بدی به جان همه‌ی سایت‌های ایرانی افتاده است که جز خبر چیز دیگری بلد نیستند عرضه کنند. آن هم خبر تولید نمی‌کنند از این ور و آن ور جمع می‌کنند. آخر پرتال تعریفی دارد، ویژگی‌ها و مزایایی دارد. اشکالی هم ندارد خبر به شکلی که مرسوم پرتال‌ها است در آن باشد.

نمی‌دانم کسانی که می‌دانند تخصص لازم را برای جایگاهی که در آن هستند ندارند آیا تعهد هم ندارند که جایشان را به کس دیگری بسپارند؟
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب