حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
ادخال سرور نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/٧/۱٤
کمتر شده است که در اینجا طنز بنویسم.  امشب به سرم زد دو مطلب خنده‌آور که اخیراً برخورد کردم را جهت ادخال سرور در قلوب مؤمنین بیاورم!

۱- پریشب پشت یک ماشین نوشته بود: «رفیق بی‌کلک مادر زن!»

۲- دیشب که از مسجد بازار بیرون می‌آمدیم تراکم جمعیت بسیار بالا بود و ترافیک انسانی باورنکردنی. جمعیت در کوچه‌های تنگ بازار به کندی در حال حرکت بود. یک نفر را سوار بر ویلچر آوردند و از مردم خواستند راه باز کنند. مردم هم راهی باز کردند تا آن ویلچری سریع‌تر خارج شود. یکی بلند گفت: «بچسبون پشت آمبولانس برو!» به طرز باورنکردنی عده‌ای از راه باریکه‌ی ایجاد‌شده استفاده کردند و با فشار به همدیگر و ویلچری پشت سرش راه افتادند. آدم در کار این مردم و ابداعات ذهنی‌شان می‌ماند.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب