حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
منتظر باشید پست‌های خوبی در راه است! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۸/۱۳
سلام،

نه آن که حرف برای گفتن نباشد. فرصتش نبوده است. در این چند هفته به شدت گرفتار تهیه‌ی چندین پیشنهاد، قرارداد و بازدید بودم. یکشنبه و دوشنبه در حوالی عسلویه پرسه زدیم. این طوری شد که چهارشنبه زنگ زدند که الا و لابد هر کاری دستتان است زمین بگذارید یکشنبه بیایید پالایشگاه جم. واقعاً سفر خسته‌کننده‌ای بود. خودشان هم بسیار پایه و با انرژی بودند. از ساعت ۱۱ صبح که رسیدیم تا ۲۱ در جلسه بودیم.

سه‌شنبه تا ۲۲ شب برای شرکتی دیگر که از شیراز آمده بود ارائه داشتیم. این وسط‌ها هم یکی پیدا شده است می‌گوید پول می‌دهم برو برای ما Type Approval بگیر. دنبال کردم دیدم مرا از چه راه دور از ذهنی پیدا کرده است. Networking وقتی زیبا می‌شود که گره‌هایت از مرزهای جغرافیایی بگذرد. خوشبختانه بخش عمده‌ای از کاری که با ریاست جمهوری شروع کرده بودیم تحویل دادم و خلاص شدم. به قول رفیقمان کار شری است. دردسرش زیاد است و بعید است به نتیجه برسد. من که بریده‌ام و بعید است بیش از این با ایشان جلو روم.

چند تا پست پیش‌نویس کرده‌ام که به زودی منتشر می‌کنم.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب