حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
گریزی به حرفه‌ی خودمان نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۱٠/۱۳
۱- من بعد از این همه سال هنوز هم نفهمیدم مردم جذب چی این Black Berry شده‌اند؟ آخر چه ایده‌ی فوق‌العاده‌ای پشت آن است؟ یعنی واقعاً این امکان push mail این قدر جذاب است؟ اگر جواب بله است که واقعاً امثال من بازار را خوب نمی‌شناسیم. البته اصلاً احتمال ضعیفی نیست. من بعضی مواقع فکر می‌کنم تک تک ایده‌هایی که ما رها کردیم را یک بازرگان به راحتی تبدیل به درآمد می‌کرد. سبب نوشتن، این خبر بود: http://www.shabakeh-mag.com/Articles/Show.aspx?n=1003297

۲- یکبار یکی از آگاهان داستان جالبی درباره‌ی تعارض مسائل فرهنگی و رواج فناوری اطلاعات می‌گفت: «روزی که راه آهن جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار تصمیم به فروش بلیط‌های قطار نوروزی از طریق اینترنت و پرداخت الکترونیکی گرفت از ساعت دوازده نیمه‌شب فروش بلیط از طریق اینترنت را آغاز کرد. افرادی به روال سابق از نصفه شب جلوی در راه آهن خوابیده بودند که صبح زود در آغاز فروش در ایستگاه، بلیط گیرشان بیاید. اما ناباورانه در همان اوایل صبح متوجه شدند کلی از بلیط‌ها تمام شد و به آن‌ها نرسید. گیج و عصبانی مانده بودند که چه طور هم‌چنین چیزی ممکن است و مگر کسی جلوتر از آن‌ها در صف بوده است.» سبب نوشتن، این خبر بود:
http://www.khabarkhabar.com/news.aspx?id=405387

۳- سومی‌اش یادم رفت! ما یک بنده‌خدایی را مسخره می‌کردیم که در انتهای عباراتت از علامت تعجب زیاد استفاده می‌کنی خودم هم به این مرض مبتلا شدم. چند نوشته‌ی قبلی را نگاه کنید متوجه می‌شوید. آقا شماتت نکنید عاقبت ندارد!
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب