حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
این که نشد بانکداری اینترنتی! نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۱٠/۱٦
وقتی شما بانکداری اینترنتی راه می‌اندازی یعنی همه‌ی مشتری‌هایت با یک نقطه سر و کار دارند. خوب این تمرکز کلی مزایا دارد و البته مشکلات خودش را هم دارد. حداقلش این است که این یک نقطه‌ی مجازی را عملاً به چند نقطه‌ی حقیقی تبدیل کنی. همه‌چیز را افزونه ببینی که قطعی سرویس به حداقل برسد. خوب من امروز از صبح با آن که کار واجب دارم و به دلیل برف سنگین سختم است که به بانک مراجعه کنم نمی‌توانم به سایت بانکداری اینترنتی بانک تجارت وصل شوم. در واقع بانکداری اینترنتی این جور وقت‌ها باید به کمک آدم بیاید. البته ناامید و شاکی هم نیستم. اول راه هستیم. درست می‌شود.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب