حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٥/٧
اين ليست جديد اعضا هم برای خودش دردسری است. البته من هم قبول دارم و خوشحالم که وبلاگها را طبقه بندی می‌کنند. اصل ۱: وقتی حجم اطلاعات زياد شد طبقه‌بندی اطلاعات سودمند است. اما شما بگوييد يکي مثل من در کدام دسته جای می‌گيرد؟ من که با خودم قرارداد نبسته‌ام که تا آخر عمر تخصصی بنويسم با اين فرض نيز من هم در مورد اينترنت می‌نويسم هم کامپيوتر، آيا اين دو دسته واقعا اين‌قدر با هم متمايزند؟ به نظرم بهتر بود اولی زير شاخه دومی می‌شد، مانند طبقه بندی گوگل و ياهو و خيلی جاهای ديگر. اصل ۲: وقتی تعداد طبقه‌ها خيلی زياد شد نمايش و ساختار درختی يکی از بهترين و پذيرفته شده ترين گزينه‌هاست.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب