حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
حاج آقای مجتهدی و باقی قضایا نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۱٠/٢۸
۱- نه اینکه یادم رفته باشد چه قرار و برنامه‌ای با هم تنظیم کرده‌ایم. حسی مشابه مجید دارم. از عباس نوشتن سخت است طوری که حقش خیلی ضایع نشود. اساساً این شب‌ها و روزها روضه نمی‌خواهد. از کجایش بگویی و از چه بگویی؟ بگذارید با علی‌اکبر خودم را گرم کنم ببینم می‌توانم سراغ عباس بروم.

۲- امروز یاد روضه‌های دهه‌ی اول منزل آقای مجتهدی افتادم. نمی‌دانم امسال که خودش نیست روضه‌اش هست؟ با همه‌ی انتقاداتی که به برخی شیوه‌های رفتاری‌اش داشتم رفتنش برایم ناگوارتر از بسیاری از علمایی بود که این اواخر از دست رفتند. شیرینی خاصی داشت. پنج‌شنبه که گذشت روز علی اکبر بود. من چندین سال با مجید این روز را به روضه‌اش رفتیم. آقای مجتهدی معمولاً وقتی روضه گرم می‌شد با صدای بلند می‌گفت دروغ است که شمر امام حسین را کشت علی‌اکبر کشت. معمولاً هم آقای سیبوی شعر معروف وساده‌ی زیر را به همان لحن سنتی می‌خواند و من چه قدر دوستش دارم.

جوانان بنی‌هاشم بیایید
علی را بر در خیمه رسانید
خدا داند که من طاقت ندارم
علی را بر در خیمه رسانم
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب