حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
سارکوزی و قراردادهای نیروگاه‌های هسته‌ای نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۱۱/٥
در این چند وقت که گذرا اخبار را گوش می‌دادم به یک جمع‌بندی جالب رسیدم. سارکوزی در این چند وقت اخیر کلی مسافرت به این سر و آن سر دنیا داشته است. تقریباً هر جا هم رفته است چندین موافقتنامه و قرارداد احداث نیروگاه هسته‌ای در آن کشور امضاء کرده است. اول در چین، بعد اگر اشتباه نکنم عربستان و این آخری هم هند. (اگر اشتباه کردم لطفاً تصحیح کنید) نمی‌خواهم به موضوع انرژی هسته‌ای که جزو موضوعات داغ سال‌های اخیر کشورمان است ربطش دهم. بیشتر تلاش دولت‌ها در جهت حمایت از صنایع‌شان برایم جالب است.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب