حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٥/٧
در یک بررسی ساده برای مدیریت و سرپا نگاه داشتن یک وبلاگ خوب به طور متوسط روزی ۱ ساعت وقت به غیر از یک زمان اولیه برای رسیدن به یک الگو و قالب مناسب و مثل خیلی‌ها طراحی لوگو و ... نياز است. من که چنين وقتی ندارم. فقط مانده‌ام آنهايی که فرصت دارند و از اين کارها می‌کنند به چه انگيزه‌ای می‌نويسند؟ در حاليکه کسی برای اين کار به ايشان پولی نمی‌دهد و در عوض چيزی از جيبشان هم می‌رود. تازه بعضی‌ها هم که اينقدر برايشان مهم است که دومين و هاست شخصی خريداری می‌کنند. اغلب ما (اطرافیان) به کاری که می‌کنیم علاقه شدید داریم اما با این وجود پول هم عامل جدی است. نمی‌دانم این‌ها را به حساب چه باید گذاشت؟ اما خود دوستی و تمایل به انگاشته شدن را نیز نباید بی‌تاثیر دانست. خدا بدهد شانس و وقت و پول!!
  نظرات ()
مطالب اخیر یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت! بازگشت به دوره‌ی جوانی! نظرسنجی درباره‌ی کیفیت خدمات تعطیلات رسمی ایران در تقویم‌های بین‌المللی استاد خوب / استاد بد روز اول در دانشگاه UoR1
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٤) نکات و حکمت‌ها (٥۱) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢۳) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) درس‌های پدر (۱۳) نقد و نظر (۱٢) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱٠) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب