حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
آقا و خانم بابایی نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۱۱/٢٦

آقا و خانم بابایی را هم‌محله‌ای‌های ما می‌شناسند. سرتاسر زندگی آن‌ها عجیب است. من هم همیشه از زندگی‌های عجیب و غریب خوشم می‌آمده است. البته عجیب و غریب در صراط حق نه باطل. عجایب زندگی‌شان خیلی زیاد است و من چه خاطره‌هایی که از کودکی با آقای بابایی دارم. چند سال پیش در عین ناباوری به رحمت خدا رفت. با آن همه ورزش و برنامه‌های ویژه‌ی سلامتی فکر می‌کردم خیلی بیشتر از این‌ها عمر کند.

این مقدمه را گفتم تا ارجاعی داده باشم به مصاحبه‌ای که با خانم بابایی کرده‌اند. (مادر شهیدی از ژاپن) چیزهایی که خانواده‌ام ازش تعریف می‌کنند همه‌اش اعجاب‌آور است. 

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب