حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
أشفتگی در بازارهای مالی نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٦/۱٢/٢۸

«...دوانی با اشاره به این مطلب که منتقدان دخالت دولت در بازار همیشه شعار داده‌اند که دخالت دولت کارآئی بازار را دچار مشکل ساخته و بازار آشفته خواهد شد گفت : اما تجربه بازارهای مالی آسیا در سالهای 94- 1990 و تجربه مشخص بازار ایران طی دهه 80 نشان داد که بخش خصوصی سرمایه‌نگرورز در ایجاد بحران و آشفتگی اگر بدتر از دولت عمل نکند کمتر از آن نیست و همین موضوع باعث شد که دولت در تصویب قانون جدید بازار سرمایه سرعت عمل بیشتری بخرج دهد چرا که دولت با یک رقیب جدی فراتر از خود در تخریب بازارهای مالی و کل اقتصاد کشور مواجه شده بود که باید او را از پای در می‌آورد.
وی افزود: البته این سرمایه‌گذاران استخراجی داخل کشور هم دست روی دست نگذاشتند و منابع مالی غارت کرده از دیگران را به سرعت وارد بازار مسکن کرده و بحران را تا اعماق اقتصاد کشانیدند و در پی رکود در بخش مسکن این هجوم را در عرصه بازار سکه ادامه دادند...»

به نقل از: http://www.tccim.ir/spconv.aspx?id=446 

کسی نقدی در تأیید یا رد این گزارش دارد؟ 

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب