حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٥/۸
يکی از دوستان می‌گفت : کاش شبانه روز از ۲۴ ساعت بيشتر بود، يا بعضی مواقع که خيلی کارها زياد می‌شد به شوخی می‌گفت برويم با خدا صحبت کنيم بخواهيم وقت امروز را بيشتر کند. من هر وقت ياد حرفش می‌افتادم با خود می‌گويم حتما در صورت افزایش به مثلا ۲۸ ساعت درخواست می‌کردیم کاش ۳۰ ساعت بود و مگر تفاوتی هم می‌کند که شبانه روز چند ساعت باشد؟ مگر این زمان نیست که در حال گذر است و ساعت، قرارداد و ساخته و پرداخته ذهن آدمی؟! آنچه که حقيقت است زمان است و گذر زمان و آنچه من و تو را به خود مشغول می‌کند اين اعتبارات بی‌اعتبار.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب