حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
خوشبختانه و بدبختانه‌ی پایان یافتن تعطیلات نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/۱/۱۳

خوشبختانه تعطیلات به پایان نزدیک می‌شود و بساط آجیل از خانه‌ها برچیده می‌شود. وقتی جلوی دست و در مهمانی‌ها است هر چه آدم می‌خواهد پرهیز کند نمی‌شود. من که تا می‌خورم جوش می‌زنم و اعصابم خرد می‌شود. حجم زیاد نمکی که جذب می‌شود نیز مضر است. ساده‌ترینش ملتهب شدن لب است. نمی‌دانم نمی‌شود ابتکاراتی به خرج داد و در پذیرایی‌ها تنوعی ایجاد کرد؟ ما چرا به جای ابتکار و نوآوری دنبال تقلید و چشم و هم چشمی هستیم؟

بدبختانه تعطیلات رو به پایان است و تهران به یک شهر غیر قابل زندگی تبدیل می‌شود. دوباره شلوغی، سر و صدا، آلودگی هوا، اعصاب خردی، دروغ و دغل اوج می‌گیرد.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب