حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
سرآمدهای متفاوت در Word 2007 نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/۱/٢٦

چون دفعه‌ی دومم است که دنبالش می‌گردم اینجا می‌نویسم که ثبت شود. فرض کنید با استفاده از Word 2007 می‌خواهید کتابی بنویسید. صفحات این کتاب ممکن است سرآمدی داشته باشد که عنوان کتاب و عنوان فصل در آن آمده باشد. در عین حال بعضی صفحات مانند صفحات اول کتاب یا صفحات اول هر فصل نباید سرآمد داشته باشند. هم‌چنین سرآمد هر فصل ممکن است متفاوت باشد. این کار را باید با استفاده از Section Break در Page Layout، گزینه‌ی Different First Page در بخش ‍Header and Footer Tools انجام داد. این موضوع در این وبلاگ خوب توضیح داده شده است.

 

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب