حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٥/۱٢
:: امروز يک e-mail ويروسی از Info@ParsOnline.com دريافت کردم. البته جايی ننوشته بود که من ويروسی هستم اما بالاخره آنقدر تجربه داريم که با يک نگاه به mail بفهميم ويروسی است.
خلاصه آنرا برای يکی از دوستانم در ParsOnline فرستادم تا ببينم قضيه چيست؟ نترسيد بابا او هم آنقدر وارد هست که حواسش را جمع کند و آنرا بی‌هوا باز نکند. احتمال زياد اين کار را در Linux انجام می‌دهد که بی‌خطر است. اما برايم جالب بود که mail server دانشگاه جلوی آنرا که گرفت و Virus Alert داد بايد به ايشان تبريک گفت. يکی از کارهای جديد که امروزه توليد کنندگان حفاظ(firewall) روی آن سرمايه گذاری می‌کنند همين بحث mail filtering است.

:: توضيح بيشتر در مورد ويروس را اين جا ببينيد.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب