حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
OpenID نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/۱/۳٠

OpenID پاسخی است به مشکلی که همه‌ی کسانی که در دنیای اینترنت فعالند از آن رنج می‌برند. خودش در تبلیغاتش آورده است: forget online paperwork!

من از سال‌ها پیش آرزو داشتم که چنین سیستمی جا بیفتد. باورم نمی‌شد بشود بنیادی درست کرد و همه‌ی بزرگان این صنعت را دور یک میز جمع کرد که از باب رضای کاربر هم شده است توافقی بکنیم. سال‌ها پیش به عنوان یک آرزو مطرح کردم (فکر کنم در همین وبلاگ) و امید نداشتم به این زودی اتفاق بیفتد ولی خوشبختانه افتاده است و با سرعت خوبی در حال فراگیر شدن است. در حواشی‌اش خبرهای زیاد دیگری هم هست که خوب اگر علاقه داشته باشید خودتان می‌روید پیگیری می‌کنید.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب