حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
غار کتله‌خور نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/٢/٢٥

غار کتله خور در استان زنجان واقع است. به احتمال قوی شما هم اسمش را نشنیده‌اید. جمعه‌ی دو هفته پیش با عده‌ای از همکاران به دیدار آنجا رفتیم. فکر می‌کنم توریست‌های خارجی بیشتر با آن آشنا باشند. برای این که بیشتر بدانید به سایتش مراجعه کنید. این غار مدت کمی است که برای بازدید آماده شده است و هنوز به یک محیط تفریحی و گردشگری خوب تبدیل نشده است. جاده‌ی بدی دارد و بخش‌هایی از غار هنوز به روی بازدیدکنندگان باز نشده است. در غار می‌توان پیاده‌وری کرد و تنها از طبقه‌ی فوقانی از میان هفته طبقه بازدید کرد.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب