حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
مادر بزرگ - ۳ نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/۳/٩

مادربزرگم شب‌ها قبل از خواب معمولاً سه بار قل هو الله، آیه الکرسی و «اللهم اغفر للمؤمنین و المؤمنات ...» را می‌خواند. معتقد بود آیه الکرسی خانه را از دزد در امان می‌دارد. برای این موضوع حکایتی هم نقل می‌کرد که بیشتر فکاهی و طنز بود تا حکمی. در این شب گرامی برای همه‌ی مؤمنین با دعای دوست داشتنی زیر طلب آمرزش کنیم. اگر درست زمزمه‌های مادربزرگم را شنیده باشم چیزی شبیه این عبارات را می‌خواند. اگر غلطی دارد لطفاً بفرمایید.

اللهم اغفر للمؤمنین و المؤمنات والاحیاء منهم و الاموات تابع بیننا و بینهم بالخیرات انک مجیب الدعوات و انک غافر الذنب و الخطیات.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب