حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
خواهرزاده‌ی صنایع غذایی‌خوانده نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/٤/۱۸

پیشتر برای برخی دوستان در مواقع مختلف، به خصوص هنگام مراجعه به رستوران‌ها، بخش‌هایی از توصیه‌های غذایی که از خواهرزاده‌ام شنیده‌ام را نقل کرده‌ام. همان طور که خودش بالاخره در وبلاگش این موضوع را تصریح کرد در هر جمعی به ترکیبات غذایی مورد استفاده ایراد می‌گیرد و از خوردن اغلب غذاها و مواد خوراکی رایج نهی می‌کند. برای مثال ایشان و شوهرش قویاً معتقدند اگر کسی فقط هفته‌ای یکبار سوسیس و کالباس بخورد حتماً سرطان می‌گیرد!

با توجه به تحصیلاتش در رشته‌ی صنایع غذایی، تجربه‌ی کاری و مشاهداتش در کارخانه‌های مختلف تولید مواد خوراکی و پزشک بودن شوهرش حرف‌هایش حساب به نظر می‌رسد. حالا بد نیست مجموعه‌ای از پرهیزهای غذایی را از وبلاگش بخوانید. خوب است که نهی باید با امر تؤام شود تا مؤثر شود.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب