حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
انجمن انفورماتیک ایران نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/٥/۱٢

بنده به دلیل مشغولیت کاری‌ام معمولاً اخبار و اتفاقات حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات را پیگیری می‌کنم. با تشکل‌ها و سازمان‌های مرتبط، وظایف، اختیارت و فعالیت‌هایشان نیز آشنایم. اما برایم جالب است تا به امروز اسمی از انجمن انفورماتیک ایران نشنیده بودم. از آن جالب‌تر ما انجمن کامپیوتر ایران هم داریم و ممکن است شبهه‌ی یکی بودن این دو انجمن پیش بیاید. به نظر از اطلاعات به دست‌آمده این انجمن از همه‌شان قدیمی‌تر باشد. نمی‌دانم چه طور بروزش کمتر است؟

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب