حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
سلسله مقالات محمد مطهری نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/٥/۱٧

نمی‌دانم سلسله مقالات محمد مطهری در تابناک را دنبال می‌کنید؟ به نظرم حرف دل اغلب خیرخواهان و دلسوزان این مرز و بوم را به طرز ماهرانه‌ای می‌زند. این سلسه مقالات به نظرم می‌تواند پایه‌ی تحولات اجتماعی مثبتی شود. الآن به قسمت نهم رسیده است و در مقدمه‌ی آن مشابه چیزی را گفته است که بنده چند ماه پیش همین جا به نقل از دکتر ملکیان آورده بودم.(+) ما مردم باید تعارف با خودمان را کنار بگذاریم و از این تمجیدهای توخالی صدا و سیما دوری کنیم که مردم ما بهترین هستند. نمی‌دانم گفتن این حرف‌ها به ما مردم بر می‌خورد یا نه ولی از آن طرف می‌فهمم که جامعه‌ی ما با شیب تندی رو به قهقرا می‌رود و ندیدن این افت فکری، فرهنگی خیانت بزرگ‌تری به جامعه است. برای همه‌ی آن‌هایی که از این وضعیت رنج می‌برند و درد اصلاح جامعه را دارند باید کمک کنند تا این دغدغه‌ها به حرکتی اجتماعی تبدیل شود.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب