حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
همسری جانباز نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/٥/٢٢

همسر جانبازی در گفتگویی با سایتی از مشکلات و مصائب جانبازان گفته است. (+) نظرات مخاطبان بیشتر حول و حوش نابسامانی در وضعیت جانبازان است و کمتر کسی درباره‌ی همسر جانباز سخن گفته است. نگرانی‌ام این است که روز به روز در جامعه‌ی ما زن‌هایی که نگاهشان به زندگی مشترک، هماهنگ با این همسر جانباز باشد کمتر می‌شود. چند لحظه تصور کنید شما هم تأیید خواهید کرد. همسری یک جانباز به نظرم معادل جانبازی است.

مگر شما نیستی که به طرق مختلف آرزوی جهاد و شهادت می‌کنی؟ مگر شما نیستی که ژشت شهادت‌طلبی به خودت می‌گیری؟ مگر شما نیستی که مکرر می‌خوانی کاش در صحرای کربلا بودم و با شما به فوز عظیم می‌رسیدم؟ صراحتاً برای شما میدان جهاد فراهم کرده‌اند و گفته‌اند خانم اگر می‌خواهی به فوز برسی بفرما در این آوردگاه زندگی مشترک جهاد و کوشش کن. اگر اینجا را رها کردی و رفتی مثلاً جای مردان در جبهه‌های مسلحانه جنگیدی و بر فرض هم شهید شدی بعید می‌دانم ازت بپذیرند. در ضمن اگر ادعایت دروغ نباشد حتماً تأیید خواهی کرد کسی که در جبهه‌ی اول دوام نیاورد حتماً در جبهه‌ی دوم هم موفق نخواهد بود.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب