حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٥/۱٥
:: اين وبلاگ ما هم بيشتر شبيه هفته نامه و گاهنامه شده است تا يک وبلاگ. اگر فرصتی پيش بيايد شنبه به شنبه ۴ تا مطلب می‌نويسم و تا شنبه ديگر. برای اينکه از اين وضعيت در بيايد اين چند خط را داشته باشيد تا بعد. منتظر اتفاقات جالبی باشيد.

:: امروز که بالاخره پروژه‌ام را تمام کردم وسط کار به یک مقدار اطلاعات دقیقتر در مورد HTTP headers نياز پيدا کردم. حوصله RFC خواندن هم نداشتم چون عجله داشتم و از آن format مسخره و متنی آن متنفرم. يک search خيلی سطحی کردم. آن چيزی که می‌خواستم دقیق پيدا نکردم و آخرش هم مجبور شدم به RFC مراجعه کنم اما يک چيز خوب پيدا کردم. من عاشق tutorial (خود آموز) مختصر و کامل هستم. چون وقتی زيادی برای ياد گرفتن ندارم و دوست دارم همه چيز را خيلی سريع ياد بگيرم. خلاصه اين مطلب با سبک جالب نگارش می‌تواند يک ديد خوب و شروع خوب باشد. کلی هم HTTP header viewer در ميان نتايج بود. خودتان برويد تو گوگل يا هر جای ديگر بگرديد صدتا از اين‌ها پيدا می‌شود. اما اول همان لينک اول را بخوانيد ارزشش بيشتر است.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب