حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
خبر سامانه‌ی نمایش و پرداخت الکترونیکی قبوض نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/۸/۱٦

http://www4.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=213177

نمی‌دانم چرا این خبرنگاران خبرهایشان را قبل از ارسال روی خروجی با مصاحبه‌شونده چک نمی‌کنند. البته اصلاً با من مصاحبه نشد. روابط عمومی یک چیزی برایشان می‌فرستد آن‌ها هم جرح و تعدیلش می‌کنند و چند تا« فلانی افزود» و «فلانی خاطرنشان کرد» بهش اضافه می‌کنند. به نظرم خبرنویسان حوزه‌ی فناوری دقت کافی به خرج نمی‌دهند. می‌توانند تلاش کنند خبرهای تمیزتری ارسال کنند.

ناراحت نیستم. تلاشش را کرده است. بنده‌ی خدا تلفنی تماس گرفت و صحت مطالب را چک کرد. منتها اگر قبل از ارسال پیش‌نویس خبرش را بهمان نشان می‌داد برایش می‌گفتم که اشتباهی آرم دانشگاه خواجه نصیر را به جای آرم جهاد دانشگاهی گذاشته است.

جالب است که ایسنا خبرگزاری جهاد دانشگاهی است ولی ایرنا همیشه بیشتر برایمان مایه می‌گذارد. با ایرنا راحت‌تر هستیم تا ایسنا. خبر را روی سایت ایرنا هم می‌توانید ببینید:

http://www.isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1228339&Lang=P

البته روابط عمومی‌مان هم اگر قبل از ارسال خبر ازم پرسیده بود نمی‌گذاشتم چنین چیزی را بفرستند. می‌شد خبر بهتر و صحیح‌تری را ارسال کرد. کاری که هشت ماه است در حال بهره‌برداری است را که خبر افتتاح نمی‌زنند. می‌شد آماری از وضعیت پرداخت‌ها، امکانات جدید و ... اضافه کرد تا مؤثرتر باشد.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب