حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
وسواس و حماقت نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/۸/٢٤

نقل می‌کنند در گذشته‌های دور شیخی در تاریکی شب و زیر نور آتش چراغ مشغول مطالعه‌ی کتابی حکمی بود. جمله‌ای در کتاب باعث شد به خود آید. در کتاب آمده بود هر کس ریشش از یک مشت بیشتر باشد احمق است. ریشش را در مشتش گرفت و از این که ریشش قدری از یک مشت بیشتر بود دچار اضطراب و دل‌آشفتگی شد. راه حل را ساده یافت. همان طور که ریشش در مشتش بود ریش را بر روی آتش چراغ گرفت تا پیراسته شود. ناگاه آتش همه‌ی ریش و صورتش را گرفت و با زحمت آتش را خاموش کرد. بعد از این اتفاق در حاشیه‌ی کتابش نوشت: «تجربه شد؛ صحیح است»

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب