حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
مراکز رشد ICT نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/۸/٢٧

این روزها خیلی دوست دارم می‌توانستم در حوزه‌ی مراکز رشد (انکوباتور) ICT کار کنم. یک خرده که خودم را بهتر شناختم به نظرم رسیده است برای چنین کاری و فضایی مناسب‌ترم. منتها نمی‌دانم چه‌قدر در این مراکز رشد دولت‌ساخته جای کار هست. فعلاً تمرینی و تفننی کارهایی که فکر می‌کنم در یک مرکز رشد می‌شود انجام داد را با دو، سه هسته‌ی نوپا مشغول جلو بردن هستم. خیلی طرح‌ها، ایده‌ها و مدل‌ها برای ایجاد کسب و کارهای مبتنی بر IT و مناسب برای هسته‌های کوچک و دانش‌بنیان دارم که به نظرم می‌شود با آن‌ها فضای کسب و کار در این حوزه را رونق بخشید. آشنایی‌ام با بازار و تسلطم بر فناوری ضریب موفقیت این طرح‌ها و ایده‌ها را بالا می‌برد.

آقای اصغری! می‌شود این را یک job application letter قلمداد کنی و ما را در مرکز رشدت بپذیری؟

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب