حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
وبلاگ رییس Sun، یک وبلاگ انگلیسی ارزشمند برای خواندن نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/٩/٢٠

وبلاگ رییس و CEO شرکت Sun Microsoystems (فارسی CEO چه می‌شود؟) تنها وبلاگ انگلیسی است که می‌خوانم. کسانی که احتمالاً دغدغه‌های مشابهی با بنده دارند احتمالاً از خواندنش محظوظ خواهند شد و نکات بسیاری خواهند آموخت. درباره‌ی این وبلاگ نکات بسیاری برای گفتن دارم که فرصتش نیست. فقط به این نکته اشاره می‌کنم که کارکردی متفاوت از آن چه ما معمولاً از وبلاگ‌ها می‌بینیم برایش تعریف کرده‌اند و به طور جدی و حرفه‌ای به آن می‌پردازد. به چندین زبان منتشر می‌شود و این طور که من نگاه کردم به نظر می‌رسد محتوای زبان عربی‌اش با انگلیسی‌اش متفاوت است.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب