حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٥/۱٧
همتی کنيد و به اين نظرسنجی که در سمت راست صفحه گذاشتم پاسخ دهيد. به نظر خودم کار نويی از جهت محتوی است و کلا آمار و ارقام در مورد پديده وبلاگ کم داريم. بعضاْ تحليل‌هايی می‌شود که بر اساس يک ذهنيت غير واقعی است. نتايج چنين نظرسنجی‌هايی می‌تواند به درک بهتر بعضی واقعیات کمک کند. البته قبول دارم یک مقدار غیر علمی و غیر دقیق است. اصولا نظر دادن بدون امضا غیرقابل استناد است. اگر وقت داشتم حتماْ یک چیز قابل قبولتر در می‌آوردم. بهر حال اگر به نظر شما هم مهم بود از دوستانتان هم بخواهید در آن شرکت کنند.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب