حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
مصاحبه درباره‌ی سامد نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/۱۱/۱۳

این بار برای این که خبر غیردقیقی درباره‌ی کارمان بیرون نیاید به مسؤل روابط عمومی‌مان گفتم بگذار من اصل داستان را می‌نویسم بعد شما و رییس اگر خواستید خبری‌اش کنید و سعی کردم حداقل تغییرات را بدهند. از این رو به نظرم یک نمونه خبر درست و حسابی از نظر ساختاری در حوزه‌ی فناوری شد. قرار نبود این خبر را بر روی خروجی‌های رسانه بزنند برایمان تا حدی دردسر درست کرد. البته خبر جدید نیست ولی من تا امشب نه یادم بود نه فرصت کرده بودم ببینم چه طور درآمده است.

http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1266643

این روزها به همکارانم زیاد توصیه می‌کنم که برای جا افتادن بسیاری مسائل باید بجنگیم و روحیه‌ی جنگندگی‌مان را حفظ کنیم. یکی از راه‌ها هم الگوسازی است.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب