حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
تغییراتی در آیین مناقصات آمریکا نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٧/۱٢/۱٤

اوباما می‌خواهد نحوه‌ی واگذاری قراردادهای دولت به پیمانکاران را تغییر دهد و به قول خودش شرایط را رقابتی‌تر کند. مفصل‌ترش را اینجا بخوانید.

چنین حرفی و تصمیمی از رییس جمهور کشوری مثل آمریکا با آن همه سابقه در زمینه‌های کشورداری و به قول خودشان Public Administration به نظرم بعید و عجیب است.  ضمن این که واقعاً تأثیر و ارزش چنین اقدامی کمتر از هزینه‌ی آن است.

حرف‌هایش خیلی شبیه دستگاه‌های دولتی خودمان است. گفته است به جای واگذاری کارهای خدماتی به شرکت‌های بخش خصوصی کارمندان دولت باید بسیاری از کارها را انجام دهند. هم‌چنین می‌خواهد قراردادها را به شرکت‌های کوچک بسپارد تا شرکت‌های احتمالاً بهتر که قیمتش پایین‌تر نیست.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب