حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٥/۱٧
می‌خواستم وبلاگم را در یکی دو جا که وبلاگهای تخصصی را دسته می‌کنند ثبت کنم. اما در یک نگاه به همه‌ی آنهایی که تخصصی‌نویس هستند چیزی که دستگیرم شد این است که اغلب آنها يا multimedia designer، یا وبگرد/ویندوزگرد و در نهایت App Programmer خوبی هستند. اما وجه تشابه اغلب آنها همان مهارت در web design است. به همین جهت مسیر وبلاگم را از آنها جدا دیدم و این کار را لااقل تا زمانی که یک ریخت خوب برای آن پیدا نکنم متوقف می‌کنم. البته من هیچ وقت حاضر نیستم سر این موضوع وقت بگذارم چون از نظر من کم ارزش است و در عوض از یکی از دوستان که اینکاره است درخواست کردم. به زودی هم تغییرات را خواهید دید!
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب