حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
انتظارات از دولت در بخش فناوری اطلاعات نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۸/۳/٢

سال‌ها است پرهیز از ورود به مباحث سطحی سیاسی دارم. هر چند حرف برای گفتن زیاد دارم و مثل بسیاری بی‌شوق هم برای گفتنش نیستم ولی جلوی خودم را هر بار گرفته‌ام تا در این وبلاگ به آن نپردازم. در دوره‌ی قبلی انتخابات نیز کم و بیش به این نکته اشاره کرده‌ام.

در این میان خبری خواندم که عنوانش به انتخابات مربوط است ولی هم گوینده سعی کرده است بحث را انتخاباتی نکند و هم به نظرم ربطی به حمایت از شخصی یا گروهی ندارد. بنابر این به خودم اجازه دادم به آن خبر لینک دهم و به طور اصولی (نه قطعی و تام) با مواضع مصاحبه‌شونده موافقم. شما هم بخوانید:

http://www.ictna.ir/news/archives/020853.html

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب