حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
دولت باز و شفاف نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۸/۳/۱٦

برای من که سال‌ها است با موضوع Opennes درگیری فکری دارم خواندن و شنیدن درباره‌ی ابتکار  Open Government اوباما جذاب است. به ویژه وقتی می‌بینم تحقق این ایده را بیشتر از طریق فناوری اطلاعات دنبال می‌کنند. به نظر می‌رسد قرار است این مسؤلیت را وب‌سایت‌های متحول‌شده‌ی دولت به دوش بکشند. گویا اوباما قول داده است دولت فدرال را شفاف‌تر، مشارکت‌جویانه‌تر و متعامل‌تر کند. حالا این همه کلمات قلنبه-سلنبه یعنی چه و ارتباطش با فناوری اطلاعات چیست؟ اگر برای شما هم موضوع جذاب است می‌توانید در لینک‌های زیر را دنبال کنید.

- http://www.whitehouse.gov/open/

- http://www.whitehouse.gov/open/about/

- http://www.whitehouse.gov/open/blog/

- http://www.whitehouse.gov/open/innovations/Data/

 

 

  نظرات ()
مطالب اخیر یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت! بازگشت به دوره‌ی جوانی! نظرسنجی درباره‌ی کیفیت خدمات تعطیلات رسمی ایران در تقویم‌های بین‌المللی استاد خوب / استاد بد روز اول در دانشگاه UoR1
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٤) نکات و حکمت‌ها (٥۱) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢۳) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) درس‌های پدر (۱۳) نقد و نظر (۱٢) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱٠) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب