حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
جلوه‌های ویژه در ارائه‌ی مطالب علمی و فنی نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۸/۳/۳٠

در راستای بنای امسالم یک فایل قدیمی دیگر درباره‌ی «جلوه‌های ویژه در ارائه‌ی مطالب عملی و فنی» در صفحه‌ام در slideshare گذاشتم. این مربوط به حدود فکر کنم پنج سال پیش به عنوان بخشی از درس ارائه‌ی مطالب علمی و فنی است که با خانم دکتر کسایی در اواخر دوره‌ی کارشناسی داشتم. ایشان یکی از معدود اساتیدی است که من به ایشان ارادت پیدا کردم و از کلاس‌شان بهره بردم. هر چند ایشان آن موقع تازه به دانشکده‌ی ما اضافه شده بود و فرصت نشد بیشتر از ایشان استفاده کنم.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب