حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
تابلوهای ترافیکی برقی نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۸/٥/٢٥

چندی است در تهران بعضی تابلوهای سنتی مربوط به اطلاعات خیابان‌ها و بزرگراه‌ها را با تابلوهای الکترونیکی جایگزین کرده‌اند. با توجه به این که اطلاعات این تابلوها معمولاً در طول سالیان تغییر نمی‌کند و تابلوهای جدید از نظر ظاهری نیز تفاوتی با تابلوهای قبلی ندارند برایم سؤال است چرا چنین تصمیمی گرفته شده است؟ منتظر بودم ببینم آیا قرار است سرویسی بر روی آن‌ها ارائه شود یا کاربرد خاصی در نظر گرفته شده است که تا به امروز چیز جالبی ندیدم و نشنیدم.

هفته‌ی پیش از ورودی صدر به مدرس شمال رد می‌شدم برق یکی از این تابلوها قطع شده بود و تابلو خاموش بود. سؤالم دو چندان شد. با توجه به عوارض این کار واقعاً چه مزیتی در الکترونیکی کردنش بوده است؟ شما می‌توانید کمک کنید؟

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب