حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
من چه جور آدمی هستم؟ لجبازی و یک‌دندگی نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۸/٧/٢٤

ما معمولاً از شناخت و محاسبه‌ی خودمان غافل می‌شویم. بعضی وقت‌ها هم پرده‌هایی بر روی چشم دلمان می‌افتد که نمی‌توانیم عیوب‌مان را ببینیم. شاید این جور مواقع بازخورد ناظرهای بیرونی کمک کند. به ذهنم رسید وبلاگ رسانه‌ی خوبی است برای این که بقیه بگویند تو را چه طور می‌بینند.

بهانه‌ی نوشتن این مطلب، بحثی است که میان من و طرفی دیگر در گرفته است. او می‌گوید تو آدم لجباز و یک‌دنده‌ای هستی. شمایی که مرا می‌شناسید لطفاً به طور مشروح و مفصل نظرتان را بیان کنید. یعنی خیلی مشخص و تفکیک‌شده برایم بنویسید. اگر نظرتان را خصوصی هم بگذارید بهتر است.

با تشکر،

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب