حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
تمرین English Listening - سایت elllo.org نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۸/۱٢/٢۱

شما هم اگر مثل من Listening انگلیسی‌تان ضعیف باشد و دنبال بهبود آن باشید احتمالاً توسط اغلب اشخاص به دیدن فیلم‌های زبان اصلی راهنمایی می‌شوید. بنده، به شخصه به دلایلی که فعلاً به آن نمی‌پردازم با این روش مخالفم و آن را مؤثرترین روش نمی‌دانم.

در اینترنت چندین سایت وجود دارند که برای تمرین Listening مناسب‌اند ولی اغلب پولی‌اند. یک سایت خوب هم بود که مجانی بود ولی بعد از مدتی پولی شد. یک سایتی است که مدتی است من با آشنا شدم و از آن برای تقویت مهارت Listening ام استفاده می‌کنم و هنوز پولی نشده است سایت elllo است. به نظرم این سایت به خوبی برای این کار طراحی شده است و سازمان یافته است. من آن را مؤثرتر از فیلم دیدن یافتم. شما هم اگر دوست داشتید امتحان کنید.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب