حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
سال نو و مستمندان نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۸/۱٢/٢۱

چه کنم، خواهرم رها نمی‌کند. می‌گوید چیزی بنویس و پول جمع کن. خودش می‌گوید من به هر کسی بتوانم رو می‌زنم. من خیلی رویه‌ام این شکلی نیست. می‌گویم آدم‌ها خودشان باید به فکر باشند. هم‌چنین شخصاً بیشتر طرفدار ماهیگیری یاد دادن هستم تا ماهی دست افراد دادن. ولی خواهرم می‌گوید برای بعضی موارد خیلی حالت اول متصور نیست و احتمالاً به حق هم می‌گوید.

امسال به طرز عجیبی تمایل بسیاری از دوستان و آشنایان به سفر خارج در تعطیلات عید افزون شده است. به طرز عجیب و غیرقابل انتظاری افراد زیادی در تکاپوی سفر به مالزی، سنگاپور، دوبی، مالدیو، چین و ... هستند. اغلب هم به دنبال هتل و پرواز خوب. نمی‌دانم وضع ملت خوب شده است یا چنین سفرهایی ارزان شده است! البته که دومی‌اش نیست! به هر حال باید خدمت این عزیزان عرض کنم مستقل از این که آیا این سفرها بهترین کاری است که در تعطیلات می‌شود کرد یا خیر اگر این دوستان فقط یک بیستم از هزینه‌ی سفرشان را به عنوان صدقه برای محرومین کنار بگذارند خودش عدد بزرگی می‌شود.

خلاصه اگر شما هم وسعتان می‌رسد و خواستید کمکی کنید با من تماس بگیرید. چه داخل چه خارج.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب