حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
آشنایی با روش‌های افزایش بهره‌وری شخصی نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٩/۱/۱۳

از آنجا که هنوز بعد از چندین سال یک سامان‌دهنده‌ی شخصی خوب پیدا نکردم (+نوشته‌ای قدیمی در این باره) به یک طریق غیرخودکار در OneNote فهرست کارهایی که باید انجام دهم را مدیریت می‌کنم. بد نیست، فعلاً کارم را راه می‌اندازد و یک مقدار باعث نظم می‌شود. دوباره کمی جستجو کردم ببینم چیزی باب میلم پیدا می‌شود. با آن که چیزهای خیلی خوبی، عموماً هم مبتنی بر وب و اینترنت یافتم ولی باز آنی نبود که می‌خواستم. باید یکی همت کند یک برنامه‌ی فارسی بنویسد. من خیلی چیزها از Outlook گرفته تا برنامه‌های روی موبایل را چک کرده‌ام هنوز هیچ کدام‌شان دلچسبم نیست.

این‌ها مقدمه‌ای بود برای آن که توضیح دهم در میان این جستجو به دو موضوع جالب بر خوردم که توصیه می‌کنم حتماً کسانی که مشغولیت‌های زیاد و متنوعی دارند مطالعه کنند. به طور ویژه همکارانم را به خواندن آن‌ها توصیه می‌کنم:

۱- The Zen of Todoist

۲- آشنایی با  Getting Things Done

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب