حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
دانلود زیرنویس‌های TED نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٩/٥/٢۸

اگر با TED آشنا نیستید، سری به سایت TED بزنید. شاید،‌ در سال‌های اخیر بیشتر به دلیل عرضه‌ی TED Talks بر روی وب و به صورت رایگان شناخته‌تر شده باشد.

چنان چه شما هم از محتوای سخنرانی‌ها خوش‌تان آمده است و مثل من می‌خواهید برای تقویت مهارت شنوایی و درک زبان انگلیسی از آن بهره ببرید، می‌توانید از خود سایت به آسانی ویدئوی آن را دانلود کنید. هم‌چنین در سایت زیرنویس فیلم‌ها نیز وجود دارد ولی قابل دانلود به فرمتی نیست که توسط player های معروف قابل بازخوانی باشد. برای آن که بتوانید زیرنویس‌ها را در فرمت srt دانلود کنید می‌توانید از این سایت کمک بگیرید.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب