حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
‍‍پرشین‌بلاگ و فایرفاکس نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸٩/٧/٢٠

من تا همین چندی پیش در محیط فایرفاکس که مرورگر پیش‌فرضم است وارد محیط مدیریتی پرشین‌بلاگ می‌شدم و مطالبم را ارسال یا ویرایش می‌کردم و نظرات را می‌خواندم. منتها از چندی پیش دیگر لاگین نمی‌شد. یک مقدار که پیگیری شدم متوجه شدم مشکل در ناسازگاری با فایرفاکس است. نمی‌دانم چه تغییری در نرم‌افزار پرشین‌بلاگ رخ داده است که باعث این مسأله شده است ولی به هر حال این مشکل باعث چند هفته‌ای وقفه شد.

این روزها سایت‌ها حداقل لازم است با دو مرورگر IE و فایرفاکس سازگار باشند. فایرفاکس آن قدر جا افتاده است که لازم باشد سایت‌ها سازگاری با آن را مدنظر قرار دهند.

  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب