حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
ديکشنری نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٥/٢٦
برای ويندوز و داس ديکشنری‌های انگلیسی-فارسی زيادی وجود دارد.(من babylon را به همه ترجيح می‌دهم) اما وقتی با وب کار می‌کنيد شايد دسترسی به يک ديکشنری بر روی وب نشاط انگيز باشد. مثلاْ ممکن است در جايی مشغول به کار باشيد که اجازه نصب برنامه‌ای نداريد. يک ديکشنری نه چندان دلچسب (از لحاظ ظاهر) در اين‌چا قابل مشاهده است. بزرگترين اشکالی که می‌توان به آن گرفت، شيوه غريب در نمايش خروجی است. اگر دقت کنيد خروجی يک عکس است! يعنی تک تک حروف عکس‌هايی هستند که در کنار هم کلمه را تشکيل می‌دهند. اين کار صد تا عيب دارد که کوچکترين‌اش سرعت پایین است.
اما از آنطرف یک دیکشنری جمع و جور و خوش قیافه با فرمت خروجی یونیکد در اینجا قابل دسترسی است.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب