حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٤/٥
یکی از مشکلات برای کسی که تازه می‌خواهد چنین بساطی راه بیندازد جمع کردن مشتری است. یا باید تو وبلاگ‌نویس‌های قدیمی دوست و آشنایی داشته باشد تا شاید به رسم رفاقت لینکی به جانبش روانه کنند یا خیلی خوش شانس باشد کسی اتفاقی سر از آن‌جا در بیاورد و مطالبش مقبول افتد و طرف مشتری شود. یک راه دیگر هم ثبت وبلاگ در جاهای مخصوص این‌ کار است. من که هنوز وبلاگم را جايی ثبت نکرده‌ام. مطمئن نيستم که ادامه خواهم داد. اما تلاش می‌کنم هميشه مطالب تر و تميز آماده کنم تا اگر به هر طريق کسی گذرش به اينجا افتاد چشمش را بگيرد. «تا چه قبول افتد و چه در نظر آيد.»
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب