حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٥/٢٧
فکر می‌کنم زندگی آنقدر طولانی نيست که بشود به هر جا سرکی کشيد و به هرچيزی انگشتی زد و چشيد. بعد از مدتها کلنجار رفتن، خودم را متقاعد کردم که يک زمينه را بايد چسبيد و تا انتها رفت. خلاصه با تمام علاقه‌ام به طراحی به کمک کامپيوتر (CAD) آنرا رها کردم و دورادور دنبال می‌کنم. با اين وجود وقتی يک سايت قشنگ در اين زمينه‌ها می‌بينم نمی‌توانم به راحتی از آن بگذرم و حالا از شمايی که حتماْ از من بيشتر علاقه منديد دعوت می‌کنم اين سايت منحصر به فرد را ببيند: Open Source Web Design
امتياز آن تنها گوناگونی و زيبايی قالبها نيست، بلکه تلاش علمی و محکم در اين زمينه است.
حتماْ بيشتر از من برای غور کردن در آن فرصت داريد. اگر چيز جالبی ديد مرا هم بی‌خبر نگذاريد.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب