حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٦/۱۱
يکی از دلايلی که با وجود همه‌ي مشکلات پرشين بلاگ من را از مهاجرت به بلاگر منصرف می‌کرد، نداشتن تبليغات در بالا و اطراف صفحه بود. خيلی بدم می‌آيد که تابلوی تبليغاتی باشم. البته از همان روز اول که اين کار را شروع کردند،‌ اين سوال نظر همه را جلب کرد که بودجه اين سايت از کجا تامين می‌شود. گفته شد هدف ما نشان دادن تواناييهاي خودمان و شرکت است. اما به سختی می‌شد باور کرد که کسی از پول بدش بيايد و به آينده نيانديشد. البته من نمی‌توانم کسی را سرزنش کنم چون فکر نمی‌کنم در جايی از توافقنامه تعهدی مبنی بر عدم قرار دادن تبليغ بر روی صفحه شما وجود داشته باشد. حتی مسايل مهم‌تر مثل تعهد به عدم دست بردن در نوشته‌ها هم ديده نمی‌شود. نمی‌دانم با اين تغيير و تحولات آيا مشکلات هنوز پا برجا می‌ماند؟
من و دوستم می‌خواهيم با هم بنويسيم. به خاطر مشغله کاری به ندرت می‌رسم صفحه را به روز کنم. از دوستم خواستم کمکم کند. اما هر چه منتظر مانده‌ام تا پرشين بلاگ هم امکان تيمی نوشتن را بدهد فايده ندارد. با اين حال با اعمال شاقه از اين به بعد دوست خوبم که يک multimedia designer با سابقه است من را کمک می‌کند. اگر خودش خواست خودش را بيشتر معرفی خواهد کرد.
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب